neděle 9. října 2016

Goddess

 Vítejte na palubě a v podbalubí. Na světě a v podsvětí. Venku a uvnitř. Hledá se srdce. Neviděli jste jej? Najděte jej a přineste jej ke mně. 

Mmmm, dobře, přestanu vás mást... Trochu mě ovlivňují Piráti z Karibiku. Už jste někdo viděli trailer na pátý díl? Kapitán Salazar vypadá poměrně drsně.. Ehm, co tak ještě říct? Zajímalo by mne, koho zde zajímají jen fotky a kdo si sem prostě přišel přečíst článek.. Odpovědi se od vás asi nedoberu, ale za zkoušku nic nedám. .. I když si nemyslím, že by se ti, kteří se dívají jen na fotky, přiznali. Možná se ukáže, kdo opravdu čte články.. Protože mám celkem podezření, že někteří ne.. Dokonce i tuším pár konkrétních osob, ale to je jen moje domněnka..

No, říkala jsem si, proč psát článek s pocitem, který notnou část života provázel Nica di Angela, ale.. tak nějak jsem zase měla tu potřebu. Tentokrát jsem zde s druhým focením mé překrásné Posey, ze 17. září. Vím, že to byl víkend a zrovna myslím bylo po dešti a já se potřebovala na chvilku dostat na vzduch od kreslení Dove. Jo, někdy bych vám ji mohla ukázat. Druhé Poseino focení.

 

Grafika je opět od mé oblíbenkyně Farrah.

Takže, adios amigos!
http://2.bp.blogspot.com/-s7GGZ6a1ld0/Vp-753Xz3RI/AAAAAAAAQDA/JQAJF0-nXtM/s1600/tumblr_o18fuepAaC1snteogo4_r1_500.gif 

7 komentářů:

 1. Já si články čtu!:D Samozřejmě si
  Prohlížím i fotky,ale víc mě baví číst,protože se mi líbí tvůj styl psaní.;) A k fotkám: Jsou fakt kvalitní! Taky aby ne,když jsou focené zrcadlovkou,že.:D Jen mám dojem,že Posea má povětšinou podobně naaranžované ruce. Nicméně jsou fotky povedené.:)
  Á ten trailer jsem neviděla. Čtvrtý díl mě moc nebavil,takže od pátého toho moc neočekávám.:/

  OdpovědětVymazat
 2. Ty víš...já tvoje články čtu! A jak ráda;)
  Trailer jsem sice ještě neviděla, ale rozhodně se na něj podívám!
  A fotky jsou opět překrásné:) Všechny jsou perfektně zaostřené.
  Harley je tak...prostě úžasná:3

  OdpovědětVymazat
 3. Ono to k tomu vyloženě svádí, když je článek plný fotek a k tomu nějaké povídání, kouknout jen na ty fotky a text ignorovat :D neříkám, že mě to těší a že to nějak často dělám, ale znám to nutkání :D
  Trailer na pětku jsem taky viděla a jen doufám, že ji nepokazí tak jako čtyřku. Původní trilogie byla bezvadná a stále patří k mým oblíbeným filmům. Asi jsem od "Vln podivna" čekala něco víc. :D Tak jako tak se šíleně těším a pokusím se i někoho vytáhnout do kina. :D

  Jinak co tak prohlížím příležitostně různé ty panenky na tvém blogu a blogách tvých SB :D říkám si, že Posea se mi v porovnání s některými ostatními ani moc nelíbí. Má takové příliš velké a divně barevné oči :D Ale zase má dobrou barvu vlasů.

  OdpovědětVymazat
 4. Já tvoje články čtu a ráda. Baví mě snad i víc než fotky. Trailer jsem neviděla, já vlastně neviděla ani jeden film Piráti z Karibiku. Fotky jsou parádní, Posea je na nich moc krásná. A kresbu Dove určitě prosím ukaž.

  OdpovědětVymazat
 5. Priznávam sa! :D Občas preskočím nejaký ten text, ale to len ten, ktorý je napr. o knihách alebo o pirátoch z karibikuu... :/ Fotky sú ako vždy nádherné a ja už fakt neviem čo k nim napísať. :D A strašne ma teší, že sa ti moja grafika páči a tak často ju používaš. Ďakujem veľmii pekné. ^^ Btw, na konci článku je krásny GIF xD :´D

  OdpovědětVymazat
 6. Já ty tvoje slohové články většinou čtu! Teda, pokud to není nějaká děsná dlouhá tentok...To pak odložím na jindy xD. Ne, neviděla jsem trailer...Fotky jsou samozřejmě krásné jako vždy a Posea se mi začíná velmi líbit, ale Kala je stejně trošku hezčí v obličeji ;).

  OdpovědětVymazat
 7. Hm, ja zas radšej čítam. Vlastne sem chodím skôr pre to. xD Ale vždy si prečítam článok aj fotky. Možno raz za storočie preskočím malý úsek alebo fotku, ale to len vtedy, keď odchádzam od zdroju wifi a nemám čas, lebo proste wifi. Inak Posea je fakticky božia, milujem ju! Kedysi sa mi nepáčila, ale je tak kreatívna a úžasná... Inak fotky sú fajn, možno by som však nedávala ruky do tej istej pózy. A Pirátov z Karibiku nesledujem, takže tak. Inak ešte k tomu vyššie spomenutému - keď je môj koment od veci, tak preto, lebo som článok čítala včera a dnes komentujem. xD

  OdpovědětVymazat