pátek 29. července 2016

Ceny za výroční bleskovku: Uhodni postavu podle verše

 

Taakže, dnes tu mám konečně ceny za bleskovku, kterou jsem pořádala k oslavě 2. výročí blogu, 24. května. Narozeniny blogu jsou 23., ale to bylo tehdy pondělí a já neměla čas.

Jsem fakt ráda, že jsem to už konečně dodělala a přestala na to kašlat.. Zapojilo se deset lidí, což je na mě až až (samozřejmě jsem byla ráda za účast, ale to vyrábění je pak horší :D), takže tady je máte. No, aspoň, že tu jsou a já už z toho nebudu muset mít provinilý pocit (ale stejně mám pocit, že celkově jsem občas nějak opožděná...) a vy máte ceny! Doufám, že se vám ještě budou hodit, i když je to už dlouhá doba.. :D

No, řekla jsem si, že tentokrát žádné zbytečné okecávání. :P Přece jen jsou to ceny za bleskovku.. Mezitím, co jsem dnes dělala oddělovač Farrah s Amanitou jsem si (až při ukládání ovšem :D :P) všimla, že už jsem jí oddělovač dělala.. takže má dva. Úplně jinak velké a jeden je velký až příliš, ale nevadí. Ten druhý je hezčí. :P Což mě přivádí také k tomu, že některé tyto oddělovače (téměř všechny... veškeré, které jsem dělala až dnes :P) jsem udělala v ,,novém stylu". Prostě jsem místo klasické linky vystřihla kus z nějaké fotky nebo obrázku dané postavy (oči). A přidala png. Jednoduše. :P .. Taky jsem si docela pohrála s nápisy, většinou tam není jen obyčejné ,,Read more...".

*Já prostě krátké články – ani bez odbíhání – očividně psát neumím... :D*

Jo a úplně vše správně měla například Farrah. Kdyžtak se mrkněte ZDE. Potom třeba ještě Terez.

Neuvedla jsem maximální počet chyb, poněvadž jsem nevěděla, jak obtížné to pro vás bude, ale první účastnice ode mě po delším rozhodování cenku nemá, protože zhruba polovina chyb je vážně hodně a nenapsala si, co na cenu.

... Někteří máte víc verzí. A prosím při použití uvést zdroj.

Bunny

Charlotte

Tenhle je trochu zvláštní...


Kitty Black RoseHmm.. to vypadá celkem srandovně.. jako kdyby se Cerise z prvního oddělovače dívala na sebe samu pod sebou. :D

Clawdia a Honey


Kája K.


Karolí Kůrková

Ella Queen

Při tvorbě oddělovačů člověk často nalézá nová krásná png! ♥

Terez

Nějaké fan arty s Nicem, co jsem našla..Farrah Godfairy

Ten první je.. takový lehce divný. :P Druhý se mi líbí víc.


Hmm... myslím, že tento styl začnu dělat častěji, líbí se mi to. :P

P.S. V srpnu (11.) je můj svátek.. Asi si budu přát nějaké knihy.. :D Tipů mám.. až moc. :D :P A zřejmě si v nejbližší době pořídím ještě nějaké everky.. A monsterky.. možná.. Kdo další má v srpnu svátek?  

No nic, loučí se s vámi...
 
/By Farrah/

4 komentáře: