sobota 19. března 2016

Jak to vypadá, když se sejdou tři monstrózně výstřední ghúlky

Ano, jsem tu zas a tentokrát s ještě novými fotkami ze čtvrtka, kdy zase krásně zasvítilo sluníčko. Vždy, když je takové počasí, mi to neuvěřitelně vylepší náladu! Dokonce jsem si i chvilku četla venku (protože brácha dělal takový rámus, že byl slyšet v celém domě a rozhodně bych se u toho na čtení nesoustředila.. né, i proto, že bylo tak krásně :D). V poslední době, díky tomu, že se dívám na Kim Possible (ale vypadá to, že už ji zas přestali dávat :( ), jsem si zase hodně oblíbila Wydownu a v poslední době mě tak nějak nejvíc baví superhrdinské hry a mise. Ve čtvrtek jsem nakonec na zahradu vzala Bonitu, Aveu a ... ne Sirenu, ale Wydownu. No, sice se Wydy k nim moc nehodí, ale to nevadí! Všechny tři jsou teda dost výstřední ghúlky, i na Monster High... :D Focení mě bavilo, protože mi počasí opravdu přálo a taky proto, že se zrcadlovkou se fotí skvěle! Nějak jsem začala fotit víc na šířku, co ji mám.

Jinak jestli máte špatnou náladu, zkuste si pustit třeba písničku Sugar. Teda když jsem se podívala na překlad k textu, má to někdy skoro sklony k úchylnosti, ale je vážně skvělá! Včera mi celý den hrála v hlavě a dokáže mě fakt nakopnout! :D

Dnešek jsem skoro celý v podstatě strávila čtením a kreslením Shego, mé oblíbené záporačky z Kim Possible. Ještě dodělat pozadí... A samozřejmě, že jsem u toho kreslení celou dobu poslouchala písničky. :DA došlo i na společné foto. :)


8 komentářů:

 1. U nás tiež krásne svietilo slnko, ale bola zima. Ja som fotila Jane, ale len 8 fotiek, mala som málo baterky. -.- Ja mám stále studené prsty, takže by som nevydržala vonku čítať. :D Kim Possible si rada pozriem, spolčne s bratom. :) I keď on viac ide na Spongeboba. :D Jéé, Shego mám rada. :) Krásne fotky, najmä tie s Aveou.

  OdpovědětVymazat
 2. Moc hezké fotky. Mohla bys někdy zkusit Wydownu fotit i v jiném oblečku, ale tenhle jí fakt sluší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě že tenhle se mi na ní líbí nejvíc, zbylé dva se mi na ní nějak extra nelíbí.

   Vymazat
 3. Clawdia a Honey19. března 2016 19:53

  Fotky jsou hezké :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc hezké fotky!Nejvíc se mi líbí ty s Aveou.:)

  OdpovědětVymazat
 5. Nádherné fotky, všetkým monsterkám to pristane. Najviac sa mi páčia fotky kde je Wydovna ��

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné, moc hezké fotky :D. Hlavně ty Bonitou...

  OdpovědětVymazat
 7. Fotky se ti povedly. Náhodou se k Avee a Bonitě Wydowna docela hodí.

  OdpovědětVymazat